• پنج شنبه،23 اردیبهشت 1400
 • ورود
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 418
   کد: 12562
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
   مدیر عامل صندوق جهانی توسعه شهرها: مشهد در زمینه استحصال انرژی های نو و بازیافت جزو کشورهای پیشرو است

   مدیر عامل صندوق جهانی توسعه شهرها و دبیر کل انجمن کلان شهرهای جهان (متروپلیس)
   مشهد را در زمینه های استحصال انرژی های نو و بازیافت جزو کشورهای پیشرو دانست

   مدیر عامل صندوق جهانی توسعه شهرها و دبیر کل انجمن کلان شهرهای جهان (متروپلیس) از پروژه ها و فعالیتهای صنعتی سازمان مپ به اتفاق هیئت همراه بازدید نمود وی در طی بازدید خود شهرداری مشهد را در زمینه های استحصال انرژی های نو و بازیافت جزو کشورهای پیشرو دانست.
   مدیر عامل صندوق جهانی توسعه شهرها و دبیر کل انجمن کلان شهرهای جهان (متروپلیس) مشهد را در زمینه های استحصال انرژی های نو و بازیافت جزو کشورهای پیشرو دانست

   مدیر عامل صندوق جهانی توسعه شهرها و دبیر کل انجمن کلان شهرهای جهان (متروپلیس) از پروژه ها و فعالیتهای صنعتی سازمان مپ به اتفاق هیئت همراه بازدید نمود وی در طی بازدید خود شهرداری مشهد را در زمینه های استحصال انرژی های نو و بازیافت جزو کشورهای پیشرو دانست. آلن سو تصریح کرد: با توجه به پیشنهادات قبلی شهرداری مشهد و سازمان مپ در حوزه های فنی، مشورتی و مالی بازدیدی از صنایع بازیافتی این کلان شهر بعمل آمد که طبق ارزیابی بعمل آمده شهرداری مشهد از خیلی از کشورها جلوتر بوده و قابلیت های زیادی را داراست. بنابراین با مذاکراتی که صورت گرفت قرار بر این شد یک گروه کارشناسی تا یکماه آینده به مشهد اعزام شوند. وی همچنین افزود: امید است این همکاری ها افزایش یا بد و شاهد اقدامات خوبی در این حوزه ها باشیم وی در ادامه تصریح کرد: همچنین در زمینه احداث زباله سوز و سیستم دایجستر به منظور تولید انرژی نیز مذاکراتی صورت گرفته که با توجه به پتانسیل موجود در شهر مشهد در  این حوزه نیز حتما شاهد موفقیت های خوبی خواهیم بود. مهندس نجفی مدیر عامل سازمان مپ شهرداری مشهد نیز در ادامه تصریح کرد: اقداماتی که در خصوص صنایع بازیافتی و تولید انرژی در مشهد صورت گرفته در برخی از زمینه ها منطقه ای و فرا منطقه ای بوده است. بطوریکه ما اولین نیروگاه بیوگاز در خاورمیانه را در مشهد راه اندازی نمودیم که تحسین سازمان ملل را به دنبال داشت و همچنین ثبت جهانی این پروژه ها را در قالب مکانیزم توسعه پاک (CDM) داشتیم که در سال جاری انجام گرفت که در حال حاضر با توجه به اعتبار کربن علاوه بر درآمدزایی این پروژه، سالم ماندن محیط زیست که ناشی از حذف زباله، شیرابه و بوی نامطبوع است از مزایای این طرح می باشد. وی همچنین از پروژه احداث اولین کارخانه بازیافت ضایعات الکترونیکی در این شهر اشاره کرد که برای اولین بار در سطح منطقه صورت گرفت.
   وی در خاتمه تصریح کرد: ما آماده هر گونه همکاری با صندوق جهانی توسعه شهرها هستیم و از طرح ها و ایده ها جدید و همکاری های دو جانبه استقبال میکنیم.
    

   تعداد بازدید: 418
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  دبیرخانه کلانشهرهای کشور
  شهرداری مشهد
  مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد
  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,892,448
  تعداد بازدید امروز : 368
  تعداد بازدید دیروز : 76,287
  آخرین به روزرسانی : 1400/02/22 17:03
 • ارتباط با ما
  تلفن :33855500
  فاکس :33873051
  رایانامه :info@mwmo.ir
  آدرس :مشهد بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی- حد فاصل میدان حافظ و میدان غدیر - سازمان مپ (مدیریت پسماند) شهرداری مشهد
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد