• سه شنبه،05 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 99
   کد: 214278
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱

   مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج غدیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد

   مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج غدیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد
   مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج غدیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد

    مراسم تودیع و معارفه  فرمانده پایگاه بسیج غدیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد با حضور فرمانده پایگاه بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد برگزار گردید.

   دراین مراسم مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد ضمن خیر مقدم به مدعوین درخصوص اقدامات و فعالیت های سازمان مپ شهرداری مشهد تصریح کرد: همواره همکاران ما باروحیه جهادی و بسیجی مشغول خدمت رسانی به زائرین و مجاورین شهر مقدس  مشهد هستند مهندس ابوالفضل کریمیان با اشاره به کوئید 19 که نزدیک به دوسال است شیوع پیدا کرده است از فعالیت شبانه روزی همکاران خود دراین شرایط سخت تقدیر و تشکر نمود و خاطر نشان کرد:در وضعیت بیماری کرونا ضمن روفت و روب و تنظیف شهری و گند زدایی معابر و جمع آوری روزانه 2هزار تن پسماند خانگی از شهر به جمع آوری پسماند های پزشکی نیز اشاره کرد که روزانه 22تن پسماند بیمارستانی درمشهد تولید و جمع آوری می گردد. وی همچنین افزود:در کنار تمامی این فعالیت ها مدیریت جمع آوری 20 هزار تن خاک ونخاله ساختمانی نیز از دیگر فعالیت هاو اقدامات این سازمان می باشد که تمام این امور تنها با روحیه بسیجی و جهادی صورت می گیرد .

   درادامه این مراسم حجه الاسلام حسین پور با اشاره به شهادت حضرت مسلم بن عقیل و روز عرفه و اعیاد پیش رو قربان و غدیر به درس های اخلاقی در کانون خانواده و محیط کار پرداخت .در ادامه مراسم فرمانده پایگاه بسیج شهدای شهرداری و شورای  اسلامی شهرمقدس مشهد و منتخب مردم در شورای اسلامی ششم ضمن تبریک اعیاد فرخنده قربان و غدیر و دهه ولایت و امامت تصریح کرد: سازمان مدیریت پسماند همواره از سازمان هایی است که جزو  پیشانی       مدیریت شهری است و از زمان تاسیس اولین بلدیه کار جمع آوری  پسماندرفت وروب و تنظیف شهری صورت می گرفته است. دکتر حسین حسامی در ادامه ضمن تقدیر وتشکر از مدیر عامل پرتلاش سازمان مپ شهرداری مشهد و کلیه همکاران این مجموعه از فعالیت ها واقدامات شاخص این حوزه بالاخص در ستاد اربعین درسال های گذشته و خدمات و حضور پرسنل و ماشین آلات این سازمان  در عتبات عالیات ،اعزام نیرو به مناطق سیل زده و زلزله خیز داخل استان و خارج استان نیز تشکر نمود. وی در ادامه تصریح  کرد:دربسیج مباحث هم به شکل عمومی وبه شکل تخصصی پیگیری و اجرا می شود ودر نهایت به خدمت رسانی حد اکثری و کار آمد سازی کارکنان و درنتیجه باید به رضایت مندی زائرین و مجاورین این حریم قدسی  ختم شود. ما به عنوان بسیج اداری بهترین مسیر خدمت رسانی را در پیش رو داریم یعنی هر فردی با هر نقشی بسته به نوع کار و فعالیت خود آن رابه نحو شایسته و مطلوب بایدانجام دهدودر کنار آن با نگاه جهادی ،بصیرت ،ولایت پذیری که از شاخص های یک فرد بسیجی است تمامی امور و فعالیت ها انجام گیرد.

   درادامه گزارش چهار ساله ای از فعالیت های پایگاه بسیج غدیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد توسط مهندس پور منافی ارائه گردید ودر خاتمه ضمن تقدیر وتشکر از زحمات مهندس پور منافی حکم مسئولیت جدید فرماندهی پایگاه بسیج غدیر سازمان مپ شهرداری  مشهد به برادر بسیجی مهندس محمد حسن شوشتری اهدا گردید.

   تعداد بازدید: 99
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  سامانه ایده های شهری و پیشنهادهای سازمانی
  دبیرخانه کلانشهرهای کشور
  شهرداری مشهد
  مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 7,514,727
  تعداد بازدید امروز : 1,913
  تعداد بازدید دیروز : 2,212
  آخرین به روزرسانی : 1400/11/05 13:35
 • ارتباط با ما
  تلفن :33855500
  فاکس :33873051
  رایانامه :info@mwmo.ir
  آدرس :مشهد بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی- حد فاصل میدان حافظ و میدان غدیر - سازمان مپ (مدیریت پسماند) شهرداری مشهد
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد