8°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 33
    کد: 163615
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

    سازمان مپ شهرداری مشهد اقدام به ایجاد نمایشگاه در ایستگاه های مترو شهر مشهد نمود

    سازمان مپ شهرداری مشهد با همکاری سازمان بهره برداری قطار شهری اقدام به ایجاد نمایشگاه طلای کثیف در 4 ایستگاه مترو
    شهر مشهد نمود
    سازمان مپ شهرداری مشهد اقدام به ایجاد نمایشگاه در ایستگاه های مترو شهر مشهد نمود

    مدیر عامل سازمان مپ شهرداری مشهد مقدس با اعلام خبر افزود: هم اکنون در 4 ایستگاه قطار شهری که جزو ایستگاه های پرتردد محسوب میشوند این نمایشگاه هنری دایر گردیده است.

    مهندس ابوالفضل کریمیان در ادامه افزود: رشد شهر نشینی و تولید بی رویه زباله یکی از مباحثی است که شهرهای بزرگ با آن مواجه هستند ومردم باید به این اگاهی و اطلاع برسند که در زمینه آموزش شهروندی نقش تاثیر گذاری دارند مردم در این خصوص باید با روش های نوین آشنا شوند که تاحد ممکن در کاهش زباله تولیدی خود نقش افرینی کنند .

     

    یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی استفاده از ابزار هنری در این مسیراست این نمایشگاه در 4 ایستگاه غدیر ،شهدا،،شریعتی و طالقانی ایجاد گردیده است که متشکل از نقاشی،کاریکاتورو عکس میباشد.وی در ادامه افزود با ایجاد این ایستگاه ها باز خورد بسیار خوبی توسط شهروندان مشهدی داشته ایم .در هر ایستگاه 20عدد تابلو نصب شده است که اثار فاخر در اولین جشنواره طلای کثیف بوده است که به نمایش درامده است.

    وی در خاتمه تصریح کرد:این نمایشگاه از 6اذرماه ایجاد وتا 20 اذر ادامه خواهد داشت. امید است با ایجاد این فضای مطلوب و نمایش اثار هنری برای جلب مخاطب گام ها ی مثبتی برداریم تا بدین وسیله شهروندان درزمینه کاهش زباله، استفاده مجدد وتفکیک زباله از مبدا تشویق شوند

     

     

    جهت مشاهده تصاویر کلیک نمایید

    تعداد بازدید: 33
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر