0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 63
    کد: 162048
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۹

    بازدید هیئت اصفهانی از سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد

    بازدید هیئت اصفهانی از سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد
    بازدید هیئت اصفهانی از سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند ، هیئتی متشکل از معاون فنی و عمرانی فرمانداری اصفهان ، رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان اصفهان و اعضای هیئت مدیره شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شرق شهرستان اصفهان در روز جمعه هجدهم آبان ماه ازمجموعه سازمان مدیریت پسماند بازدید نمودند .

    مهندس موسوی معاون فنی و عمرانی فرمانداری اصفعان در پایان این بازدید ، شهر مشهد را به لحاظ مدیریت پسماند نسبت به سایر شهرهای کشور سرآمد دانسته وبیان داشت  در مقایسه با شهرهایی که قبلا از آنها بازدید داشته ام همچون اصفهان ، تبریز و شهرهای شمالی کشور، مشهد در سطح بالاتری قرار گرفته است .ایشان همچنین اظهار داشتند استفاده مدیرت پسماند مشهد از بخش خصوصی در بسیاری از حوزه ها میتواند الگوی مناسبی برای سایر شهرهای کشور باشد . مهندس موسوی در پایان به کارخانه بازیافت کاغذ اشاره نموده وگفتند که بسیار مورد توجه شان قرار گرفته است و عمل بازیافت در این کارخانه را تحسین کردند .

    این هیئت در ادامه اظهار امیدواری کردند که انشالله در آینده ای نزدیک شهر مشهد را الگوی خود قرار داده و در حل معضل پسماند در شهرهای شرقی شهرستان اصفهان با استفاده از تجارب سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد پیش خواهند رفت .

    جهت مشاهده تصاویر اینجا کلیک نمایید

     

    تعداد بازدید: 63
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر